فاکتور های قفسه سازی قدرتمند

چه چیز قفسه بندی شما را قوی و کارآمد میکند؟
فاکتور های قفسه سازی قدرتمند
یک سیستم قفسه بندی خوب باید سبک و با دوام باشد، همچنین باید قادر باشد بارهای بسیار سنگین را نگه داری کند.احتمالا خودتان این موضوع را میدانید و قبول دارید، چرا که میخواهید از آن برای نگهداری چندین تن کالا و تجهیزات با ارزش استفاده کنید. اما چه چیز به شما در مورد تجهیزاتی که قرار است برای قفسه بندی انبار استفاده کنید ، اطمینان خاطر میدهد که در مواجهه با تیم سازنده مورد نظرتان بتوانید اعتماد کنید که برای شما ساختاری ایجاد کند که قوی و محکم، و مناسب برای شرایط سخت و چالشی باشد؟
در حقیقت این به ما بستگی دارد تا چطور اعتماد شما را سر این موضوع بدست بیاریم، ما اینکار را با ترکیب کردن عوامل و فاکتور های مختلف برای ساختن تجهیزات نگهداری مواد و کالاها انجام میدهیم که در اینجا نگاهی به آنها می اندازیم:
چگونه قفسه و تجهیزات نگهداری مواد و کالا را محکم و ایمن بسازیم!؟
1.مواد اولیه
مواد اولیه خوب بین مهمترین فاکتور های ساختن تجهیزات نگهداری ، قابل اتکا و قوی قرار میگیرد.استفاده از فلز های کوالیتی یا با کیفیت بالا، باعث می شود تجهیزات بتوانند وزن بیشتر در جهات بیشتری از بارگذاری را بدون خم شدن تحمل کنند.
2.طراحی
طراحی یک فاکتور متمایز و مهم دیگر است. با ساپورت مناسب و مورب سازه بدون آسیب دیدن میتواند صدها کیلوگرم بار را نگهداری نماید. از طریق همین اصل، سازه هایی که با فلز قوی ساخته شده باشند میتوانند چندین تن وزن را تحمل کنند.
3.فضا سازی
فاصله گذاری در قفسه بسیار مهم است، چرا که قفسه باید قادر باشد تا کالا های با اندازه های مختلف را داخل خودش جا دهد. گر چه بیش از حد بزرگ گرفتن طول یا عرض میتواند باعث شود تا توانایی نگهداری قفسه ها برای نگهداری بارهای سنگین کاهش پیدا کند، پیدا کردن مناسب ترین طول و عرض و در کل ابعاد مناسب مسئله خیلی مهمی است. استفاده از ابعاد مناسب باعث میشود سازه شما کارآمد و قوی باشد.
همچمنین فاکتور های دیگری هستند که بجز قفسه ها اهمیت دارند:
1.زمین محکم و مقاوم
یک قفسه و سازه خیلی محکم بر روی یک زمین ضعیف قادر نیست به اندازه ای که قفسه محکم روی زمین محکم بار تحمل میکند وزن تحمل کند. چرا که در نهایت تمام نیروی وزن از عمود به زمین وارد میشود. پس مطمئن شوید که زمین انبار شما قادر است که وزن کالاهایتان را تحمل کند.
2.توزیع وزن
استفاده از حداکثر ظرفیت یک واحد قفسه بندی به بارگذاری برابر ارتباط دارد. اگرسازه ای میتواند مثلا شش تن وزن را تحمل کند در حالت ماکزیمم ، باید وزن را بصورت برابر روی کل واحد پخش کنید (که به آن اصطلاحاً بار گسترده یکنواخت می گویند). اگر همه ی فشار روی یک طرف باشد به این معنیست که ظرفیت حمل بار کاهش پیدا میکند.
حالا که شما فاکتور های یک قفسه بندی مناسب را میدانید، نوبت شماست تا یک تیم حرفه ای برای انجام کارتان پیدا کنید.
کارشناسان متخصص و با تجربه شرکت قفسه سازان جهان دژ آماده مشاوره و پاسخگویی به تمامی نیازهای شما عزیزان هستند. (تماس با ما)

ترجمه توسط سایت:Jahandozh

translate source:krostshelving.com
نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)