قفسه بندی

قفسه بندی شرکت قفسه سازان جهان دژ بعنوان توزیع کننده محصولات دژپاد و تولید کننده انواع سیستم های قفسه بندی انبار با دارا بودن سابقه طولانی و کادری مجرب درزمینه مشاوره، طراحی، فروش، نصب و خدمات پس از فروش قفسه‌بندی مشبک، قفسه‌بندی پالت راک، قفسه‌بندی راک کفپوشدار سنگین، قفسه‌بندی کفپوشدار سبک، قفسه‌بندی خود راهرو، قفسه‌بندی بازویی، قفسه‌بندی دفتری، قفسه‌بندی بایگانی متحرک، قفسه‌بندی فروشگاهی، بالکن بندی با پایه راک، نیم‌طبقه مزنین آماده ارائه انواع خدمات و اجرای قفسه‌بندی انبار و فروشگاهی در تمام نقاط کشور در سریع‌ترین زمان و با بهترین کیفیت می‌باشد.


شایان ذکر است شرکت دژپاد با بیش از شصت سال پیشینه مثبت به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده انواع سیستم‌های قفسه‌بندی در ایران و خاورمیانه و برند برتر صنعت قفسه‌بندی با ایجاد واحدهای توزیع، اقدام به توسعه و عرضه محصولات خود نموده است.


قفسه بندی چیست؟

هر سازه ای اعم از فلزی، چوبی و یا پلاستیکی که دارای سطوح قابل بارگذاری و یا دسترسی باشد را قفسه اطلاق می نمایند.

قفسه بندی از دیرباز نقش بسزایی در جهت ساماندهی و نظم دهی به چیدمان و نگهداری اقلام داشته است بطوریکه در همه ابعاد زندگی (شخصی، کاری، اجتماعی) نیاز به قفسه بندی وجود دارد.برای مثال از زمانهای قدیم گنجه ها و طاقچه ها با همان فرم ساده خود حکم طبقه و قفسه را داشته اند.

ادامه مطلب...


قیمت انواع قفسه‌بندی (تماس بگیرید):

قفسه‌بندی مشبک، قفسه‌بندی پالت راک، قفسه‌بندی راک کفپوشدار سنگین، قفسه‌بندی کفپوشدار سبک، قفسه‌بندی خود راهرو، قفسه‌بندی بازویی، قفسه‌بندی دفتری، قفسه‌بندی بایگانی متحرک، قفسه‌بندی فروشگاهی، بالکن بندی با پایه راک، نیم‌طبقه مزنین


نصب و خدمات پس از فروش قفسه بندی جهان دژساز:

در دنیای امروز فروش آغاز یک تعهد و رابطه ماندگار بر اساس رضایت مشتریان تلقی می‌گردد. به همین علت خدمات پس از فروش اعم از نصب و اجرای سیستم‌های قفسه‌بندی به‌عنوان تکمیل‌کننده فروش و ارائه محصولات جزء متداول‌ترین خدمات این مجموعه است. قفسه بندی جهان دژساز با اتکا بر دانش کارکنان آموزش‌دیده و دارای گواهینامه‌های نصب و اجرای سیستم‌های قفسه‌بندی در خدمت صنایع کشور است.

قفسه بندی، خدمات پس از فروش و نصب قفسه بندی با توافق مشتری بشرح ذیل ارائه می دهد:قفسه بندی

  • رفع اشکالات پیش بینی نشده در سیستم های قفسه بندی نصب شده در محل مشتری

  • باز و بسته کردن و انتقال سیستم قفسه بندی نصب شده از یک انبار به انبار دیگر در محل مشتری

  • کنترل سیستم قفسه بندی با هدف حصول اطمینان از کیفیت سازه نصب شده در انبار مشتری در طول سالهای بهره برداری

  • بررسی انتظارات مشتری در رابطه با ارتقا کارایی سیستم های قفسه بندی موجود در انبار مشتری

  • اجرای نیازهای توسعه ای سیستم های قفسه بندی جدید و اتصال آن به سیستم موجود

تضمین کیفیت:

تضمین کیفیت و گارانتی محصولات قفسه بندی شامل مواردی است که در راهنمای استفاده از سیستم های قفسه بندی ارائه می گردد و محصولات طبق رعایت مفاد راهنمای استفاده از سیستم های قفسه بندی شامل گارانتی خواهند بود.

دسترسی سریع

قفسه بندی مشبک

که به آن قفسه بندی پیچ و مهره ای هم گفته می شود

ادامه مطلب...

قفسه بندی پالت راک

این قفسه بندی در بارگذاری اقلام سنگین پالتی کاربرد دارد

ادامه مطلب...

قفسه بندی راک کفپوشدار سنگین

که به آن قفسه بندی بالکی راک یا قفسه بندی پانل راک هم گفته می شود

ادامه مطلب...

قفسه بندی کفپوشدار سبک

که به آن قفسه بندی لانگ اسپن یا قفسه بندی پانل راک سبک هم گفته می شود

ادامه مطلب...

قفسه بندی خودراهرو

که به آن قفسه بندی درایوین هم گفته می شود

ادامه مطلب...

قفسه بندی بازویی

که به آن قفسه بندی کانتی لور هم گفته می شود

ادامه مطلب...

قفسه بندی دفتری

که به آن قفسه بندی ایزی رکت هم گفته می شود

ادامه مطلب...

قفسه بایگانی متحرک

که به آن قفسه بندی بایگانی ریلی هم گفته می شود

ادامه مطلب...

قفسه بندی فروشگاهی

که به آن قفسه بندی سوپری یا قفسه بندی سوپرمارکتی هم گفته میشود

ادامه مطلب...

بالکن بندی با پایه راک

که به آن قفسه بندی نیم طبقه با پایه راک هم گفته می شود

ادامه مطلب...

نیم طبقه مزنین

که به آن قفسه بندی بالکن سنگین هم گفته می شود.

ادامه مطلب...

جعبه پلاستیکی

اصطلاح دیگر آن جعبه ابزار یا بین پلاستیکی است

ادامه مطلب...

پالت تخت باکس پالت پالت بشکه پالت لاستیک

نکات کلیدی در انبار

قفسه بندی انبار

نکات کلیدی در انبار

انبار در اقتصاد کشور ما اهمیت فراوانی دارد و امروزه با توجه به ارزش بالای زمین دیگر شما نمی‌توانید انبار و یا فروشگاهی را بیابید که مجهز به قفسه‌بندی نباشد، زیرا درصد قابل توجهی از دارائی‌های سازمان‌ها در انبار آن‌ها انباشته‌شده است.

همچنین اداره انبارها سخت و پرهزینه است و با توجه به در اختیار داشتن مقدار فضای کم و کوچک که برای سازمان‌دهی و ترتیب دادن وجود دارد، قفسه‌بندی و نظم دهی به اجسام و کالاهای مورد انبارش بسیار مهم است. سازمانها درصددند تا بهترین روش را که متضمن حداقل هزینه باشد را معین نمایند و در این راستا از سامانه‌های نگهداری و قفسه‌بندی مواد و کالا، بهره‌ای شایان می‌برند، در این بین انتخاب قفسه‌بندی متناسب با مکان و اجسامی که قرار است بر روی قفسه‌ها قرار گیرد با توجه و متناسب با مکان و فضا نیاز به متخصصین این فن را ایجاب می‌نماید. چراکه زمان و هزینه و شرایط نگهداری از عناصر اصلی تصمیم‌گیری بشمار می‌رود.
با پیشرفت سامانه‌های قفسه‌بندی و نگهداری کالا تحولی در صنعت قفسه‌بندی ایجادشده که با توجه به نیاز مجموعه‌ها و سازمان‌ها به کار گرفته می‌شود.

نکات مهم در طراحی انبار و قفسه‌بندی:

- در قفسه‌بندی بهتر است اقلامی که استفاده متعدد دارد و یا حجیم و سنگین هستند در طبقات پایین‌تر چیده شوند.
- از حداکثر ارتفاع انبار استفاده به عمل آید.
- قابل‌دسترس بودن به همه مواد و کالا وجود داشته باشد.
- حداکثر استفاده از نیروی انسانی موجود و امکانات جهت جابجایی مواد و کالا به عمل آید.
- نوع قفسه‌بندی باید متناسب با شرایط انبار مانند وضع طبیعی هوا، درجه حرارت و برودت و بر اساس طبیعت اجناس و نوع کالا که در آن‌ها قرار داده می‌شود مانند ابعاد و وزن و نحوه بارگذاری مانند مکانیزه، لیفتراک، پالت تراک باشد تا سبب کندی در تحویل اجناس نگردد و همچنین محل عبور و مرور برای کارکنان انبار هموار باشد.

نکات مهم انبار ازلحاظ حفاظتی:

- در انبارها باید مسائل ایمنی رعایت شده باشد و کارکنان آموزش‌های لازم را دیده باشند تا در هنگام بروز خطر بتوانند از وسایلی که در انبار وجود دارد مانند انواع کپسول‌های اطفای حریق و تجهیزاتی از قبیل لوله‌کشی آب با فشارقوی استفاده کنند.
- کالا و مواد در انبار باید طوری روی‌هم چیدمان شوند که در اثر ارتفاع زیاد سقوط نکرده و زیان‌های مالی و خطرات جانی دربر نداشته باشند.
- برای چیدمان و یا جابجایی کالا و مواد می‌بایست از وسایل موردنیاز استفاده کرد، استفاده از لیفتراک عمدتاً باید باوجود پالت در زیر اقلام استفاده شود.
- بهترین روش این است که کالا و مواد قرارگرفته در طبقات بالاتر از اقلام سبک‌تر انتخاب‌شده باشند و وسیله جابجایی مورداستفاده با توجه به شرایط طبقات قفسه‌بندی در انبار استفاده گردد.

نکات مهم در تجهیز انبار:

عواملی که برای تعیین محل قرار دادن کالا در انبار مؤثر است امکانات و تجهیزات موجود در انبار است. این تجهیزات شامل وسایل حمل‌ونقل داخل انبار از قبیل لیفتراک، جک پالت و یا جرثقیل بوده و وسایل موردنیاز برای نگهداری کالا از قبیل پالت، انواع باکس پالت، انواع قفسه و غیره می‌باشند.
نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)