قفسه بندی

قفسه بندی شرکت قفسه سازان جهان دژ بعنوان توزیع کننده محصولات دژپاد و تولید کننده انواع سیستم های قفسه بندی انبار با دارا بودن سابقه طولانی و کادری مجرب درزمینه مشاوره، طراحی، فروش، نصب و خدمات پس از فروش قفسه‌بندی مشبک، قفسه‌بندی پالت راک، قفسه‌بندی راک کفپوشدار سنگین، قفسه‌بندی کفپوشدار سبک، قفسه‌بندی خود راهرو، قفسه‌بندی بازویی، قفسه‌بندی دفتری، قفسه‌بندی بایگانی متحرک، قفسه‌بندی فروشگاهی، بالکن بندی با پایه راک، نیم‌طبقه مزنین آماده ارائه انواع خدمات و اجرای قفسه‌بندی انبار و فروشگاهی در تمام نقاط کشور در سریع‌ترین زمان و با بهترین کیفیت می‌باشد.


شایان ذکر است شرکت دژپاد با بیش از شصت سال پیشینه مثبت به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده انواع سیستم‌های قفسه‌بندی در ایران و خاورمیانه و برند برتر صنعت قفسه‌بندی با ایجاد واحدهای توزیع، اقدام به توسعه و عرضه محصولات خود نموده است.


قفسه بندی چیست؟

هر سازه ای اعم از فلزی، چوبی و یا پلاستیکی که دارای سطوح قابل بارگذاری و یا دسترسی باشد را قفسه اطلاق می نمایند.

قفسه بندی از دیرباز نقش بسزایی در جهت ساماندهی و نظم دهی به چیدمان و نگهداری اقلام داشته است بطوریکه در همه ابعاد زندگی (شخصی، کاری، اجتماعی) نیاز به قفسه بندی وجود دارد.برای مثال از زمانهای قدیم گنجه ها و طاقچه ها با همان فرم ساده خود حکم طبقه و قفسه را داشته اند.

ادامه مطلب...


قیمت انواع قفسه‌بندی (تماس بگیرید):

قفسه‌بندی مشبک، قفسه‌بندی پالت راک، قفسه‌بندی راک کفپوشدار سنگین، قفسه‌بندی کفپوشدار سبک، قفسه‌بندی خود راهرو، قفسه‌بندی بازویی، قفسه‌بندی دفتری، قفسه‌بندی بایگانی متحرک، قفسه‌بندی فروشگاهی، بالکن بندی با پایه راک، نیم‌طبقه مزنین


نصب و خدمات پس از فروش قفسه بندی جهان دژساز:

در دنیای امروز فروش آغاز یک تعهد و رابطه ماندگار بر اساس رضایت مشتریان تلقی می‌گردد. به همین علت خدمات پس از فروش اعم از نصب و اجرای سیستم‌های قفسه‌بندی به‌عنوان تکمیل‌کننده فروش و ارائه محصولات جزء متداول‌ترین خدمات این مجموعه است. قفسه بندی جهان دژساز با اتکا بر دانش کارکنان آموزش‌دیده و دارای گواهینامه‌های نصب و اجرای سیستم‌های قفسه‌بندی در خدمت صنایع کشور است.

قفسه بندی، خدمات پس از فروش و نصب قفسه بندی با توافق مشتری بشرح ذیل ارائه می دهد:قفسه بندی

  • رفع اشکالات پیش بینی نشده در سیستم های قفسه بندی نصب شده در محل مشتری

  • باز و بسته کردن و انتقال سیستم قفسه بندی نصب شده از یک انبار به انبار دیگر در محل مشتری

  • کنترل سیستم قفسه بندی با هدف حصول اطمینان از کیفیت سازه نصب شده در انبار مشتری در طول سالهای بهره برداری

  • بررسی انتظارات مشتری در رابطه با ارتقا کارایی سیستم های قفسه بندی موجود در انبار مشتری

  • اجرای نیازهای توسعه ای سیستم های قفسه بندی جدید و اتصال آن به سیستم موجود

تضمین کیفیت:

تضمین کیفیت و گارانتی محصولات قفسه بندی شامل مواردی است که در راهنمای استفاده از سیستم های قفسه بندی ارائه می گردد و محصولات طبق رعایت مفاد راهنمای استفاده از سیستم های قفسه بندی شامل گارانتی خواهند بود.

دسترسی سریع

قفسه بندی مشبک

که به آن قفسه بندی پیچ و مهره ای هم گفته می شود

ادامه مطلب...

قفسه بندی پالت راک

این قفسه بندی در بارگذاری اقلام سنگین پالتی کاربرد دارد

ادامه مطلب...

قفسه بندی راک کفپوشدار سنگین

که به آن قفسه بندی بالکی راک یا قفسه بندی پانل راک هم گفته می شود

ادامه مطلب...

قفسه بندی کفپوشدار سبک

که به آن قفسه بندی لانگ اسپن یا قفسه بندی پانل راک سبک هم گفته می شود

ادامه مطلب...

قفسه بندی خودراهرو

که به آن قفسه بندی درایوین هم گفته می شود

ادامه مطلب...

قفسه بندی بازویی

که به آن قفسه بندی کانتی لور هم گفته می شود

ادامه مطلب...

قفسه بندی دفتری

که به آن قفسه بندی ایزی رکت هم گفته می شود

ادامه مطلب...

قفسه بایگانی متحرک

که به آن قفسه بندی بایگانی ریلی هم گفته می شود

ادامه مطلب...

قفسه بندی فروشگاهی

که به آن قفسه بندی سوپری یا قفسه بندی سوپرمارکتی هم گفته میشود

ادامه مطلب...

بالکن بندی با پایه راک

که به آن قفسه بندی نیم طبقه با پایه راک هم گفته می شود

ادامه مطلب...

نیم طبقه مزنین

که به آن قفسه بندی بالکن سنگین هم گفته می شود.

ادامه مطلب...

جعبه پلاستیکی

اصطلاح دیگر آن جعبه ابزار یا بین پلاستیکی است

ادامه مطلب...

پالت تخت باکس پالت پالت بشکه پالت لاستیک

مقاله قفسه بندی پالت راک

سیستم قفسه بندی پالت راک برای نگهداری اقلام و بارهای نیمه سنگین و سنگین طراحی و مورداستفاده قرار می‌گیرد.

در این قفسه بندی امکان ایجاد تغییر در نحوه چیدمان پالت ‌ها ، ابعاد قفسه بندی ( ارتفاع ، دهانه ، عمق ) وجود دارد و اقلام روی پالت های تخت ، پالت پروفیلی و یا پالت های دیواره دار توسط لیفتراک جابجا می شود. سیستم قفسه بندی پالت راک شرایط افزایش ظرفیت بارگذاری در انبارهای محصول، مواد اولیه و مواد نیم ساخته را فراهم می آورد به این صورت که محصولات پالت شده را با دامنه گسترده ای از ظرفیت ( وزن و حجم ) می‌توان انبارش نمود.

طراحی ابعاد راهرو‌ها و ارتفاع ستون و فاصله طبقات قفسه بندی با توجه به ارتفاع سوله و ابعاد پالتها و نوع لیفتراک و استکر ها و مشخصات ابعادی آن‌ها صورت می‌گیرد.

قفسه بندی پالت راک قابلیت چیدمان به‌صورت تک ردیف و دوبل و به‌صورت تک پالت، ۲ پالت و یا ۳ پالت در کنار هم (با توجه به طول طبقات و ابعاد پالت ) را دارا است.

اجزای قفسه بندی پالت راک شامل موارد زیر است : ستون ، مهاربندهای ضربدری ، مهاربندهای افقی ، کفی ستون ، پیچ و مهره‌ و بازو باقابلیت اتصال کلیپی و پیچی به ستون‌ها تشکیل‌شده است.

· قاب‌های قفسه بندی پالت راک متشکل از2 ستون رول فرمی و 2 مهاربند افقی متناسب با عمق قاب و متناسب با طول ستون و تعدادی مهاربند ضربدری و 2 کفی ستون به همراه پیچ و مهره و واشر لوله‌ای است.

· ستون‌های این قفسه بندی شامل چندین نوع است،

80 رول فرمی نکدار 100 رول فرمی نکدار 120 رول فرمی نکدار و ضخامت (1.5 2 2.5 3 میلی‌متر) که نوع ستون بر مبنای مجموع بار هر دهانه و فاصله طبقات از یکدیگر و فاصله اولین طبقه از سطح زمین تعین می‌گردد.

· مهاربندهای این قفسه بندی ( افقی ضربدری ) با توجه به پهنای بار و ابعاد پالت عمق قفسه معین و طراحی و مورداستفاده قرار می‌گیرد.

· بازوهای این قفسه بندی چندین نوع هست بازو قوطی( 60*40 و80*40 و 100*40 باضخامت‌های 1.5 و 2 میلی‌متر) و بازو رول فرم ( 3اینچ 3.5 اینچ 4اینچ 5اینچ و 5.5اینچ باضخامت‌های 1.5 و 2 میلی‌متر )

طول بازوهای استاندارد ( دهانه ) 117- 135 155 194 232 270 سانتیمتر که متناسب با میزان بار در هر طبقه طراحی و تولید و اجرا می‌گردد.

· قفل اطمینان برای ایمنی و جلوگیری از جدا شدن بازو از ستون از قفل اطمینان استفاده می‌شود.

· کفی ستون‌های این قفسه بندی شامل چندین نوع است: ( کفی یک‌تکه یک بولت (سبک ضخامت 3 میلی‌متر) (کفی یک‌تکه دو بولت (متوسط ضخامت 5 میلی‌متر) کفی دوتکه دو بولت و دوتکه چهار بولت ( سنگین ضخامت 10 میلی‌متر ) )در زیر هر ستون قرار می‌گیرد که جهت ایستایی و توزیع بار به زمین طراحی و متناسب با ابعاد ستون تعیین و توسط یک یا دو یا چهار رول بولت به زمین متصل می‌شود.

محاسبات تحمل وزن قفسه بندی پالت راک بر اساس بار گسترده یکنواخت و با توجه به تعداد و وزن پالت‌های مخصوص بارگذاری در هر طبقه تعیین می‌گردد .

در صورت غیراستاندارد بودن ابعاد پالت جهت افزایش ضریب ایمنی و عدم سقوط پالت به دلیل عدم مهارت راننده لیفتراک می‌توان از پالت پروفیلی و یا بازوی تقویت استفاده نمود.

رنگ کلیه اجزاء قفسه بندی پالت راک بافام طوسی و بازو‌ها و رابط‌ها بافام نارنجی بوده و در صورت نیاز مشتری با توجه به شرایط آب و هوائی با پوشش رنگ پودر یا گالوانیزه گرم نیز قابل تحویل است.

قفسه بندی پالت راک دارای قابلیت (افزایش ارتفاع به‌منظور استفاده بهینه از ارتفاع ) و ( استفاده از گاید ریل‌های راهنما در کف برای یکنواختی حرکت ماشین‌آلات) و (استفاده از محافظ ستون و محافظ قاب جهت جلوگیری از ضربات احتمالی ) و ( استفاده از بازوی تقویت برای نگهداری پالت‌های غیراستاندارد جهت افزایش ضریب ایمنی ) و ( زیر پالتی جهت افزایش ضریب ایمنی و عدم سقوط پالت ) که این متعلقات نیز به درخواست مشتریان قابل‌تولید و اجراء خواهد بود.

نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)