قفسه بندی

قفسه بندی شرکت قفسه سازان جهان دژ بعنوان توزیع کننده محصولات دژپاد و تولید کننده انواع سیستم های قفسه بندی انبار با دارا بودن سابقه طولانی و کادری مجرب درزمینه مشاوره، طراحی، فروش، نصب و خدمات پس از فروش قفسه‌بندی مشبک، قفسه‌بندی پالت راک، قفسه‌بندی راک کفپوشدار سنگین، قفسه‌بندی کفپوشدار سبک، قفسه‌بندی خود راهرو، قفسه‌بندی بازویی، قفسه‌بندی دفتری، قفسه‌بندی بایگانی متحرک، قفسه‌بندی فروشگاهی، بالکن بندی با پایه راک، نیم‌طبقه مزنین آماده ارائه انواع خدمات و اجرای قفسه‌بندی انبار و فروشگاهی در تمام نقاط کشور در سریع‌ترین زمان و با بهترین کیفیت می‌باشد.


شایان ذکر است شرکت دژپاد با بیش از شصت سال پیشینه مثبت به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده انواع سیستم‌های قفسه‌بندی در ایران و خاورمیانه و برند برتر صنعت قفسه‌بندی با ایجاد واحدهای توزیع، اقدام به توسعه و عرضه محصولات خود نموده است.


قفسه بندی چیست؟

هر سازه ای اعم از فلزی، چوبی و یا پلاستیکی که دارای سطوح قابل بارگذاری و یا دسترسی باشد را قفسه اطلاق می نمایند.

قفسه بندی از دیرباز نقش بسزایی در جهت ساماندهی و نظم دهی به چیدمان و نگهداری اقلام داشته است بطوریکه در همه ابعاد زندگی (شخصی، کاری، اجتماعی) نیاز به قفسه بندی وجود دارد.برای مثال از زمانهای قدیم گنجه ها و طاقچه ها با همان فرم ساده خود حکم طبقه و قفسه را داشته اند.

ادامه مطلب...


قیمت انواع قفسه‌بندی (تماس بگیرید):

قفسه‌بندی مشبک، قفسه‌بندی پالت راک، قفسه‌بندی راک کفپوشدار سنگین، قفسه‌بندی کفپوشدار سبک، قفسه‌بندی خود راهرو، قفسه‌بندی بازویی، قفسه‌بندی دفتری، قفسه‌بندی بایگانی متحرک، قفسه‌بندی فروشگاهی، بالکن بندی با پایه راک، نیم‌طبقه مزنین


نصب و خدمات پس از فروش قفسه بندی جهان دژساز:

در دنیای امروز فروش آغاز یک تعهد و رابطه ماندگار بر اساس رضایت مشتریان تلقی می‌گردد. به همین علت خدمات پس از فروش اعم از نصب و اجرای سیستم‌های قفسه‌بندی به‌عنوان تکمیل‌کننده فروش و ارائه محصولات جزء متداول‌ترین خدمات این مجموعه است. قفسه بندی جهان دژساز با اتکا بر دانش کارکنان آموزش‌دیده و دارای گواهینامه‌های نصب و اجرای سیستم‌های قفسه‌بندی در خدمت صنایع کشور است.

قفسه بندی، خدمات پس از فروش و نصب قفسه بندی با توافق مشتری بشرح ذیل ارائه می دهد:قفسه بندی

  • رفع اشکالات پیش بینی نشده در سیستم های قفسه بندی نصب شده در محل مشتری

  • باز و بسته کردن و انتقال سیستم قفسه بندی نصب شده از یک انبار به انبار دیگر در محل مشتری

  • کنترل سیستم قفسه بندی با هدف حصول اطمینان از کیفیت سازه نصب شده در انبار مشتری در طول سالهای بهره برداری

  • بررسی انتظارات مشتری در رابطه با ارتقا کارایی سیستم های قفسه بندی موجود در انبار مشتری

  • اجرای نیازهای توسعه ای سیستم های قفسه بندی جدید و اتصال آن به سیستم موجود

تضمین کیفیت:

تضمین کیفیت و گارانتی محصولات قفسه بندی شامل مواردی است که در راهنمای استفاده از سیستم های قفسه بندی ارائه می گردد و محصولات طبق رعایت مفاد راهنمای استفاده از سیستم های قفسه بندی شامل گارانتی خواهند بود.

دسترسی سریع

قفسه بندی مشبک

که به آن قفسه بندی پیچ و مهره ای هم گفته می شود

ادامه مطلب...

قفسه بندی پالت راک

این قفسه بندی در بارگذاری اقلام سنگین پالتی کاربرد دارد

ادامه مطلب...

قفسه بندی راک کفپوشدار سنگین

که به آن قفسه بندی بالکی راک یا قفسه بندی پانل راک هم گفته می شود

ادامه مطلب...

قفسه بندی کفپوشدار سبک

که به آن قفسه بندی لانگ اسپن یا قفسه بندی پانل راک سبک هم گفته می شود

ادامه مطلب...

قفسه بندی خودراهرو

که به آن قفسه بندی درایوین هم گفته می شود

ادامه مطلب...

قفسه بندی بازویی

که به آن قفسه بندی کانتی لور هم گفته می شود

ادامه مطلب...

قفسه بندی دفتری

که به آن قفسه بندی ایزی رکت هم گفته می شود

ادامه مطلب...

قفسه بایگانی متحرک

که به آن قفسه بندی بایگانی ریلی هم گفته می شود

ادامه مطلب...

قفسه بندی فروشگاهی

که به آن قفسه بندی سوپری یا قفسه بندی سوپرمارکتی هم گفته میشود

ادامه مطلب...

بالکن بندی با پایه راک

که به آن قفسه بندی نیم طبقه با پایه راک هم گفته می شود

ادامه مطلب...

نیم طبقه مزنین

که به آن قفسه بندی بالکن سنگین هم گفته می شود.

ادامه مطلب...

جعبه پلاستیکی

اصطلاح دیگر آن جعبه ابزار یا بین پلاستیکی است

ادامه مطلب...

پالت تخت باکس پالت پالت بشکه پالت لاستیک

مقاله قفسه بندی درایوین

سیستم قفسه بندی خودراهرو ( درایوین )

کاربرد سیستم قفسه بندی خودراهرو ( قفسه بندی درایوین ) در سرد خانه ها و انبارهای مواد و محصول بهترین کاربرد و بهره وری را حاصل می کند.

اجزای قفسه بندی خودراهرو شامل قاب که اجزای آن مشابه سیستم قفسه بندی پالت راک می باشد ، بازو شیبدار ، ریل در طول های مختلف ، مهاربند پشت و مهاربند سقف ،

بازو شیبدار : این بازو در دو نوع 150 و 135 سانتیمتر بوده و تغییر در سایز بازو جهت استفاده از انواع لیفتراک را فراهم و نیاز به خرید لیفتراک جدید را مرتفع می سازد. هر بازو در دو نوع چپ و راست با توجه به تنوع سایز و ضخامت به همراه ریل نقش تکیه گاه یا محل قرار گیری پالت می باشد و بارگذاری توسط لیفتراک از انتهای تونل و بالعکس برای تخلیه بار از ابتدای تونل برداشت انجام می‌گردد.

مهاربندهای این قفسه بندی ( طول مهاربند پشت و مهاربند سقف ) با توجه به ابعاد پالت معین و طراحی و تولید می شود.

کفی ستون‌های این قفسه بندی شامل چندین نوع هست: (کفی یک‌تکه دو بولت (متوسط ضخامت 5 میلی‌متر) کفی دوتکه دو بولت ( سنگین ضخامت 10 میلی‌متر ) )در زیر هر ستون قرار می‌گیرد که جهت ایستایی و توزیع بار به زمین طراحی و متناسب با ابعاد ستون تعیین و توسط دو رول بولت به زمین متصل می‌شود.

در این نوع قفسه بندی با توجه به مهاربند های پشت قفسه گذاشت و برداشت اقلام از یک سمت انجام می شود و نگهداری اقلام فاقد تاریخ مصرف با روش Lifo : Last in First Outصورت می گیرد بدین شکل که آخرین بار گذاشته شده اولین بار قابل بردااشت است.

ویژگی اصلی این سیستم که آن را از سایر سیستم های قفسه بندی متفاوت می کند عدم نیاز به راهرو جهت چرخش لیفتراک می باشد و همین امر باعث افزایش فضای انبارش و افزایش حجم پالت گذاری در سطح و ارتفاع می شود.

در این نوع قفسه بندی قابلیت استفاده از استاپ پالت به منظور جلوگیری از برخورد بار به مهاربند انتهای قفسه و محافظ بازو برای جلوگیری از ضربات احتمالی لیفتراک در صورت نیاز مشتری قابل تولید و اجرا خواهد بود.

محاسبات تحمل وزن قفسه بندی خورداهرو بر اساس نیاز مشتری حداکثر تا 2500 کیلوگرم برای هر پالت قابل محاسبه می‌باشد.

برای استفاده مطلوب و افزایش ضریب ایمنی و سرعت در چیدمان از پالتهای فلزی مخصوص قفسه بندی خودراهرو (پالت درایوین) استفاده می‌گردد.

رنگ کلیه اجزاء قاب این قفسه بندی و مهاربندهای سقف بافام طوسی و بازو‌ها و مهاربندهای پشت بافام نارنجی بوده و ریل گالوانیزه در صورت نیاز مشتری با توجه به شرایط آب و هوائی با پوشش رنگ پودر یا گالوانیزه گرم نیز قابل تحویل می باشد.

نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)