قفسه بندی

قفسه بندی شرکت قفسه سازان جهان دژ بعنوان توزیع کننده محصولات دژپاد و تولید کننده انواع سیستم های قفسه بندی انبار با دارا بودن سابقه طولانی و کادری مجرب درزمینه مشاوره، طراحی، فروش، نصب و خدمات پس از فروش قفسه‌بندی مشبک، قفسه‌بندی پالت راک، قفسه‌بندی راک کفپوشدار سنگین، قفسه‌بندی کفپوشدار سبک، قفسه‌بندی خود راهرو، قفسه‌بندی بازویی، قفسه‌بندی دفتری، قفسه‌بندی بایگانی متحرک، قفسه‌بندی فروشگاهی، بالکن بندی با پایه راک، نیم‌طبقه مزنین آماده ارائه انواع خدمات و اجرای قفسه‌بندی انبار و فروشگاهی در تمام نقاط کشور در سریع‌ترین زمان و با بهترین کیفیت می‌باشد.


شایان ذکر است شرکت دژپاد با بیش از شصت سال پیشینه مثبت به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده انواع سیستم‌های قفسه‌بندی در ایران و خاورمیانه و برند برتر صنعت قفسه‌بندی با ایجاد واحدهای توزیع، اقدام به توسعه و عرضه محصولات خود نموده است.


قفسه بندی چیست؟

هر سازه ای اعم از فلزی، چوبی و یا پلاستیکی که دارای سطوح قابل بارگذاری و یا دسترسی باشد را قفسه اطلاق می نمایند.

قفسه بندی از دیرباز نقش بسزایی در جهت ساماندهی و نظم دهی به چیدمان و نگهداری اقلام داشته است بطوریکه در همه ابعاد زندگی (شخصی، کاری، اجتماعی) نیاز به قفسه بندی وجود دارد.برای مثال از زمانهای قدیم گنجه ها و طاقچه ها با همان فرم ساده خود حکم طبقه و قفسه را داشته اند.

ادامه مطلب...


قیمت انواع قفسه‌بندی (تماس بگیرید):

قفسه‌بندی مشبک، قفسه‌بندی پالت راک، قفسه‌بندی راک کفپوشدار سنگین، قفسه‌بندی کفپوشدار سبک، قفسه‌بندی خود راهرو، قفسه‌بندی بازویی، قفسه‌بندی دفتری، قفسه‌بندی بایگانی متحرک، قفسه‌بندی فروشگاهی، بالکن بندی با پایه راک، نیم‌طبقه مزنین


نصب و خدمات پس از فروش قفسه بندی جهان دژساز:

در دنیای امروز فروش آغاز یک تعهد و رابطه ماندگار بر اساس رضایت مشتریان تلقی می‌گردد. به همین علت خدمات پس از فروش اعم از نصب و اجرای سیستم‌های قفسه‌بندی به‌عنوان تکمیل‌کننده فروش و ارائه محصولات جزء متداول‌ترین خدمات این مجموعه است. قفسه بندی جهان دژساز با اتکا بر دانش کارکنان آموزش‌دیده و دارای گواهینامه‌های نصب و اجرای سیستم‌های قفسه‌بندی در خدمت صنایع کشور است.

قفسه بندی، خدمات پس از فروش و نصب قفسه بندی با توافق مشتری بشرح ذیل ارائه می دهد:قفسه بندی

  • رفع اشکالات پیش بینی نشده در سیستم های قفسه بندی نصب شده در محل مشتری

  • باز و بسته کردن و انتقال سیستم قفسه بندی نصب شده از یک انبار به انبار دیگر در محل مشتری

  • کنترل سیستم قفسه بندی با هدف حصول اطمینان از کیفیت سازه نصب شده در انبار مشتری در طول سالهای بهره برداری

  • بررسی انتظارات مشتری در رابطه با ارتقا کارایی سیستم های قفسه بندی موجود در انبار مشتری

  • اجرای نیازهای توسعه ای سیستم های قفسه بندی جدید و اتصال آن به سیستم موجود

تضمین کیفیت:

تضمین کیفیت و گارانتی محصولات قفسه بندی شامل مواردی است که در راهنمای استفاده از سیستم های قفسه بندی ارائه می گردد و محصولات طبق رعایت مفاد راهنمای استفاده از سیستم های قفسه بندی شامل گارانتی خواهند بود.

دسترسی سریع

قفسه بندی مشبک

که به آن قفسه بندی پیچ و مهره ای هم گفته می شود

ادامه مطلب...

قفسه بندی پالت راک

این قفسه بندی در بارگذاری اقلام سنگین پالتی کاربرد دارد

ادامه مطلب...

قفسه بندی راک کفپوشدار سنگین

که به آن قفسه بندی بالکی راک یا قفسه بندی پانل راک هم گفته می شود

ادامه مطلب...

قفسه بندی کفپوشدار سبک

که به آن قفسه بندی لانگ اسپن یا قفسه بندی پانل راک سبک هم گفته می شود

ادامه مطلب...

قفسه بندی خودراهرو

که به آن قفسه بندی درایوین هم گفته می شود

ادامه مطلب...

قفسه بندی بازویی

که به آن قفسه بندی کانتی لور هم گفته می شود

ادامه مطلب...

قفسه بندی دفتری

که به آن قفسه بندی ایزی رکت هم گفته می شود

ادامه مطلب...

قفسه بایگانی متحرک

که به آن قفسه بندی بایگانی ریلی هم گفته می شود

ادامه مطلب...

قفسه بندی فروشگاهی

که به آن قفسه بندی سوپری یا قفسه بندی سوپرمارکتی هم گفته میشود

ادامه مطلب...

بالکن بندی با پایه راک

که به آن قفسه بندی نیم طبقه با پایه راک هم گفته می شود

ادامه مطلب...

نیم طبقه مزنین

که به آن قفسه بندی بالکن سنگین هم گفته می شود.

ادامه مطلب...

جعبه پلاستیکی

اصطلاح دیگر آن جعبه ابزار یا بین پلاستیکی است

ادامه مطلب...

پالت تخت باکس پالت پالت بشکه پالت لاستیک

قیمت قفسه‌بندی

قیمت قفسه بندی

قیمت قفسه‌بندی

اولین سؤالی که در ذهن هر مشتری ایجاد می‌گردد اطلاع از قیمت محصول یا خدمات موردنظر است.

بدیهی است که در صنعت قفسه‌بندی نیز مشتریان به‌ طور معمول اولین سؤال خود را به آگاهی از قیمت ها جهت تصمیم گیری در مورد خرید یا عدم خرید اختصاص می‌دهند.

در این مطلب جهت روشن شدن و راهنمایی هرچه بهتر شما عزیزان در مورد نحوه محاسبه قیمت قفسه‌ها به شرح نکات زیر می‌پردازیم.

* با توجه به اینکه پارامترهای متعدد و تأثیرگذار در نحوه محاسبه قیمت قفسه‌بندی وجود دارد در وهله اول نمی‌توان قیمت دقیق ارائه داد که شامل مؤلفه‌های زیر است:

1- قیمت آهن:

با توجه به نوسانات زیاد قیمت آهن در ایران و اینکه تقریباً قیمت‌های آهن و پروفیل و ورق به‌روز (و حتی به ساعت) تغییر می‌کند، لذا اولین پارامتر تأثیرگذار در ارائه قیمت همین موضوع است.

2- نوع محصول قفسه‌بندی:

همان‌طور که در مطالب قبلی و منوی محصولات قفسه‌بندی مشاهده می‌گردد، این سیستم انواع مختلف و متنوعی دارد که در نگاه اول فرد غیرمتخصص در این صنعت متوجه نوع محصولات نمی‌شود و می‌بایست نوع سیستم در ابتدا مشخص گردد تا نیازهای مشتری را مرتفع نماید.

3- ابعاد و اندازه:

سومین پارامتر مهم در تعیین قیمت ابعاد و اندازه است. چرایی این موضوع زمانی اهمیت پیدا می‌کند که کوچک‌ترین تغییر در ابعاد قفسه‌ها (اعم از طول، عمق، ارتفاع)در نوع چیدمان و نقشه باعث تغییر قیمت خواهد شد. لذا جهت ارائه دقیق قیمت قفسه‌بندی می‌بایست ابعاد و اندازه‌ها مشخص گردد.

4- تعداد / حجم:

این پارامتر هم تأثیر بسزایی در قیمت ها دارد، چراکه در اکثر سیستم های انبار و نگهداری کالا و مواد هرچه تعداد و پیوستگی قفسه‌ها بیشتر باشد باعث کاهش قیمت تمام‌شده خواهد بود (به دلیل اشتراک ستون‌های و موارد دیگر). مورد مهم دیگر در این پارامتر تعداد طبقات قفسه‌ها است که هرچه تعداد طبقات بیشتر باشد قیمت هم به نسبت افزایش دارد.

5- توان تحملی سیستم مورد استفاده:

پارامتر مهم و تأثیرگذار دیگر در قیمت توان تحمل بار طبقات است.چنانچه اگر تحمل بار طبقات به‌صورت حداقلی باشد مقاطع سبک‌تر استفاده می‌گردد و در صورت نیاز به تحمل بالاتر نیاز است که مقاطع سنگین‌تر بکار برده شود که همین تغییر مقاطع روی قیمت‌ها تأثیر دارد. (جهت آشنایی با توان تحمل بار طبقات قفسه‌بندی می‌توانید از منوی محصولات قفسه‌بندی به جداول تحملی دسترسی داشته باشید)

6- رنگ یا فام:

لازم به ذکر است که قفسه‌ها دارای رنگ استاندارد هستند و تنوع زیادی ندارند، بنابراین در صورت درخواست مشتری مبنی بر رنگ خاص و یا سفارشی قیمت ها تغییر خواهد کرد (حدود 5 الی 10 درصد).

7- اتصالات:

آخرین پارامتر و یکی از مهم‌ترین موضوعات (با توجه به پیچ و مهره‌ای بودن اکثر این سیستم ها) نوع اتصالات مورداستفاده می‌باشد که بنا به درخواست مشتری می‌تواند درجه و گرید اتصالات جهت ایمنی بیشتر و نیز تعداد اتصالات بکار رفته کاهش یا افزایش داشته باشد که همین امر باعث تغییر در قیمت می‌گردد.

نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)