نصب قفسه بندی توسط قفسه سازان جهان دژ:

  • نصب قفسه بندی انبار، قفسه اداری و انواع سیستم های نگهداری.
  • قفسه های سبک شامل نصب قفسه بندی راک سبک، نصب قفسه‌ بندی مشبک، نصب قفسه‌ بندی کفپوش دار سبک، نصب قفسه‌ فروشگاهی، نصب قفسه‌ بندی بایگانی متحرک و سایر سیستم های قفسه سبک.
  • سازه‌های فلزی سنگین شامل نصب قفسه‌ بندی پالت راک، نصب قفسه‌ بندی راک کفپوش دار سنگین، نصب قفسه‌ بندی خود راهرو (درایوین)، نصب بالکن با پایه راک و نصب نیم‌طبقه مزنین.

خدمات پس از فروش:

خدمات پس از فروش قفسه سازان جهان دژ، به‌ صورت منظم و طی چندین سال پس از ارائه محصولات قفسه‌ بندی در چارچوب تعهدات صورت گرفته، به‌منظور تأمین کامل رضایت مشتریان ارائه می‌شود.

خدمات قفسه بندی
نصب و خدمات پس از فروش قفسه

تضمین کیفیت و گارانتی محصول:

تضمین کیفیت و گارانتی سیستم های قفسه بندی انبار به روشی انجام می گردد که طی آن راهنمای استفاده از انواع سیستم ها به مشتریان ارائه می گردد و استفاده طبق مفاد این راهنما شامل گارانتی می باشد.

خدمات مشاوره و طراحی شرکت قفسه سازان جهان دژ:

  • ارائه خدمات مشاوره‌ای به مشتریان جهت معرفی محصولات با توجه به مزیت‌های نسبی آن‌ها نظیر قیمت مناسب، نصب سریع، کارایی در طرح کاربردی بودن محصول.
  • حضور در محل، کارشناسی، مشاوره‌ و ارائه طرح اقتصادی جهت افزایش و یا تغییر در چیدمان در راستای ارتقاء ظرفیت انبار و توسعه سیستم‌ ها.
    خدمات مشاوره و طراحی قفسه بندی
  • بازدید، ممیزی و ارائه گزارش ایمنی از قفسه‌ بندی انبار موجود و ارائه راه‌حل‌های پیشنهادی جهت بهینه‌سازی فضا و چیدمان.

خدمات نگهداری و بازدید دوره‌ای قفسه سازان جهان دژ شامل موارد ذیل است:

این شرکت آمادگی خود را جهت ارائه خدمات نگهداری و بازدید دوره‌ ای و خدمت‌ رسانی به صنایع و سازمان ها را اعلام می‌ نماید.
خدمات نگهداری قفسه بندی انبار
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نصب قفسه بندی انبار لطفا با کارشناسان مربوطه شرکت قفسه سازان جهان دژ تماس بگیرید.

سوالات متداول

نصب قفسه چیست؟

قفسه سازه ای است که در انبارها و فروشگاه ها برای نگهداری و جانمایی لوازم و محصولات استفاده می شود. نصب قفسه به اجرای کاربردی و به بهترین شکل با فضای انبار و نوع محصول مناسب کمک می کند.

نصب قفسه پالت راک در انبارهایی که نگهداری کالا به وسیله پالت است استفاده می شود و حتما باید توسط متخصصین نصب قفسه پالت راک اجرا گردد.

قفسه مشبک فلزی متداول ترین قفسه موجود در بازار است و نصب آسان و سریعی دارد که نبشی ها (ستون) و پانل ها (طبقات) به وسیله پیچ و مهره به هم متصل می شوند.

هر سازه اعم از فلزی و غیر فلزی دارای استانداردهای ساخت و اجرای مختص به خود است.
استاندارد نصب قفسه بندی طی مطالعات آکادمیک و مهندسی و تجربیات اجرایی توسط شرکتهای معتبر رعایت می شود.

مانند هر رشته تخصصی دیگری نصب قفسه نیز دارای قواعد خاص خود است. بهترین ایده این است که نصب قفسه انبار خود را به متخصصین این امر بسپارید تا دچار خسارت های احتمالی نشوید.